Kokos team
Úvod Lzže Časovka 10hodinovka Triatlon Noční rejs Pohár Ostatní


Porovnání výsledků
"Kokosí Časovky 04-17 "
palmy
Akce: Kokosová Časovka - mini trať v maxi rychlosti.
Popis akce: Veřejný MTB (nejen MTB) závod s časem.
Místo: Březín
  Pro srovnání čas z jednotlivch ročníků. Pokud někdo jel alespoň dvakrát.

Muži elite I

Jméno p.s. 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Jistič Michal Beneš  14 26:05 24:50 26:15 23:58 29:37 25:40 26:31 24:15 27:59 31:33 24:25 29:35 27:08 26:00 -
Norbert Szabó  12 25:29 25:12 - - 33:48p 25:40 26:38 24:26 25:46 30:35 23:40 23:15 22:15 21:34 -
Honza Matějka  12 25:16 24:54 30:50 26:35 27:05 - 31:10 27:46 29:13 34:13 28:50 28:04 - 27:00 -
Tomáš Matějka 11 36:02j 31:05j 31:13j 26:32j 26:28j - 23:59 22:18 22:33 25:36 21:37 24:04 - - -
Mirek Dušín 11 24:53 22:41 24:15 22:25 24:29 - 25:22 - 23:43 28:05 22:19 25:24 25:17 - -
Rosťa Vlk  10 - 27:23 28:24 - 32:43 31:04 32:25 26:28 28:09 35:48 - - 32:23 31:28 -
David Tolar 10 40:54j 32:31j - 28:48j 28:31j - 32:19j 22:25 22:46 26:23 21:07 20:52 - - -
Bohouš Homola  9 - 25:03 26:34 24:26 26:53 - 26:33 23:54 24:46 - 27:06 25:22 - -
Čistič David Pachmann  7 32:08 27:35 27:25 25:49 29:59 26:40 - 25:28 - - - - - - -
Honza Hlaváč 6 - - - - 24:24 - 25:22 23:48 - - - 26:47 25:45 24:10 -
Martin Moucha 6 - - - - 23:16 21:29 22:31 20:09 19:16 25:44 - 21:44 21:22 - -
Ivo Procházka  6 23:59 22:28 25:49 - 28:02 27:25 - 27:12 - - - - - - -
Papiňák 6 - - 25:11 21:33 - 23:50 25:30 22:38 22:51 - - - - - -
Josef Černý 6 - - - - - - 24:32 - 19:49 22:57 19:23 20:23 20:09 - -
Václav Auterský 5 - - - - - - - - 28:22 25:15 - 21:34 21:38 21:31 -
Zdeněk Procházka  5 - 25:33 27:53 25:58 - 28:07 - 26:06 - - - - - - -
PetrJirka Jelínek 5 - - - - - 24:39 25:28 22:34 - 27:31 - - 33:47 - -
David Szabó 4 25:18 - - - 26:47 25:20 - - - - - - - 24:44 -
Přemek Kosina 4 - - - - - - - - - - 24:36 29:47 25:47 25:10 -
Ondřej Tančouz 4 - - - - - - - 24:31 26:58 - 24:30 28:04 26:29 25:20 -
Bída 4 - - - - - - 24:11 21:52 22:02 25:29 - - - - -
Tomáš Tůma 4 - - - - - 25:12 - 22:02 22:58 26:24 - - - - -
Fanda Čapek 4 - - - - - 22:55 23:28 21:33 21:36 - - - - - -
Michal Blum  4 - 24:47 - 24:43 26:40 25:42 - - - - - - - - -
Michal Šlajer  4 - 22:53 23:05 21:38 27:22 - - - - - - - - - -
Míra Pánek  4 - 23:21 24:55 - 26:13 26:06 - - - - - - - - -
Přemek Tolar 4 - - - 24:23 30:33 - 31:58 - 29:45 - - - - - -
Dan Marek 4 - - - - - - 25:41 - 22:32 26:06 21:07 - - - -
Pinďa Miloš Pintíř 4 - - - - 26:23 26:03 - - 25:54 - 28:40 - - - -
Ondra Malý 3 - - - 24:08 42:46 - - - - - - - - 22:20 -
Martin Vít 3 - - - - - - - - 19:16 22:45 - - - 24:10 -
Jakub Lev  3 31:32 28:45 29:24 - - - - - - - - - - - -
Jiří Melda Baumruk 3 - - - - 23:02 - 24:09 22:16 - - - - - - -
Martin Doubek  3 29:18 25:35 25:55 - - - - - - - - - - - -
Pekař Martin Metlický 3 - - 29:37 26:06 - - 33:09 - - - - - - - -
Petr Gotz  3 - 0.20:40 20:49 19:18 - - - - - - - - - - -
Radek Černý 3 - - - - 23:44 22:27 23:35 - - - - - - - -
Ruda Stibůrek 3 - - - - 23:43 - 25:43 23:41 - - - - - - -
Tomáš Hrabačka  3 - 22:53 24:35 23:44 - - - - - - - - - - -
Vašek Turek 3 24:59 22:53 24:05 - - - - - - - - - - - -
David Kuzma 3 - - - - - - - - - - 22:12 25:03 22:54 - -
Adam Strejc 2 - - - - - 22:00 - 21:09 - - - - - - -
Honza Mráz 2 - - - 26:26 29:26 - - - - - - - - - -
Karel Struhár 2 - - - - - - 27:20 23:31 - - - - - - -
Karel Vohradský  2 - 25:34 27:31 - - - - - - - - - - - -
Láďa Soukup ml.  2 29:10 24:18 - - - - - - - - - - - - -
Láďa Soukup st.  2 26:13 24:07 - - - - - - - - - - - - -
Lukáš Lexa 2 - - - - - - 23:03 20:57 - - - - - - -
Pavel Cinterhof 2 - 21:32 - - 24:36 - - - - - - - - - -
Radek Branžovský 2 - - - 25:32 27:27 - - - - - - - - - -

Ženy elite I

Jméno p.s. 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Hanka Matějková  11 - 28:15 30:28 27:45 30:56 - - 29:45 30:47 37:42 30:38 33:22 31:14 30:05 -
Koko Chanel Jana Pachmannová  7 32:00 25:12 26:08 25:20 28:26 29:24 31:42 - - - - - - - -
Žabža Gábina Homolová 5 - 30:29 - - 31:48 - - - - 34:47 - 31:45 32:02 - -
Katka Benešová  5 34:38 - 36:39 - - 33:00 32:16 30:37 - - - - - - -
Linda Pánková 5 - 27:42j 27:53j 26:21j 26:30 25:34 - - - - - - - - -
Háňa Lehmannová 4 - - - - 27:00 25:23 27:12 24:04 - - - - - - -
Jana Pražáková 4 - - - - - 28:02 31:25 26:47 27:45 - - - - - -
Lůca Kocourková 3 - - - - - - - - - - - 29:58 26:58 25:53 -
Míša Kosinová 3 - - - - - - - - - - 32:11 36:30 - 37:06 -
Jana Blumová 2 - - - - 40:17 40:18 - - - - - - - - -
Jitka Kovářová 2 33:48 - - - 42:59 - - - - - - - - - -
Jitka Tolarová 2 - - - 30:07 34:54 - - - - - - - - - -
Lenka Baumruková 2 - - - - - - 39:23 29:13 - - - - - - -

Junioři

Jméno p.s. 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
Vašek Beneš 5 - - - - sk sk sk sk 45:01 - - - - - -
Kuba Marek 4 - - - - - - sk sk 29:48 32:38 - - - - -
Matěj Marek 4 - - - - - - sk sk 31:44 35:11 - - - - -
Dan Pánek 2 - - - 27:13 - 23:14 - - - - - - - - -
Ervajz Szabó 1 - - - - - - - - sk sk sk sk - 33:45 -

Juniorky

Jméno p.s. 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2018
Linda Pánková 3 - 27:42 27:53 26:21 - - - - - - - - -
Krystýna Černá 2 - - - - - - - - - - 36:30 37:13 -
Áža Benešová  2 42:17 34:04 - - - - - - - - - - -
Tereza Soukupová  2 49:51 39:00 - - - - - - - - - - -

Super kluci

Jméno p.s. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2018
Ervajz Norbi 4 - - - - 0:14:41 0:17:21 0:11:52 0:12:10 -
Kuba Marek 3 - - 0:15:32 0:12:33 0:29:48j - - - -
Matěj Marek 3 - - 0:15:28 0:12:04 0:31:44j - - - -
Jindra Pachmann 2 - 0:23:59 0:23:07 - - - - - -

 


 

Kopirajt je majetkem Kokos teamu. Stránky vytvořil a udržuje Jistič..

Lyže Úvod 10hodinovka Triatlon Noční rejs Pohár Výpravy Ostatní