Kokos team
Úvod Lyže Časovka 10hodinovka Triatlon Noční rejs Pohár Výpravy Ostatní


Výsledková listina KOKOS TEAM triatlonu
2002


Muži elite
Muži pořadí celkový čas Jméno plavání 500 m kolo 25 km běh 4,8 km mezičas
(po kole)
běh
(průměr na
jedno kolo)
1 1:21:45 Norbert Szabo 0:09:24 3 0:52:36 1 0:19:45 2 1:02:00 0:04:56
2 1:22:10 Václav Turek 0:10:22 5 0:54:12 5 0:17:36 1 1:04:34 0:04:24
3 1:24:45 David Szabo 0:08:18 1 0:53:42 3 0:22:45 3 1:02:00 0:05:41
4 1:28:15 Jirka Lehečka 0:10:40 8 0:53:24 2 0:24:11 6 1:04:04 0:06:03
5 1:29:08 Lukáš Mach 0:09:31 4 0:55:49 7 0:23:48 5 1:05:20 0:05:57
6 1:29:48 Jiří Sedláček 0:11:00 10 0:55:56 8 0:22:52 4 1:06:56 0:05:43
7 1:30:00 Jan Matějka 0:10:40 8 0:54:40 6 0:24:40 7 1:05:20 0:06:10
8 1:32:02 Ivo Procházka 0:11:20 13 0:54:06 4 0:26:36 11 1:05:26 0:06:39
9 1:32:55 Dan Havránek 0:10:38 7 0:57:33 10 0:24:44 8 1:08:11 0:06:11
10 1:38:13 Zdeněk Procházka 0:11:16 12 0:56:55 9 0:30:02 15 1:08:11 0:07:31
11 1:38:46 Ondřej Hrdlička 0:12:21 18 0:59:47 12 0:26:38 12 1:12:08 0:06:39
12 1:38:47 Martin Doubek 0:08:57 2 1:00:52 12 0:28:58 13 1:09:49 0:07:15
13 1:42:52 Petr Nosek 0:10:50 9 1:01:35 14 0:30:27 16 1:12:25 0:07:37
14 1:43:23 Alois Mach 0:12:35 19 1:04:58 15 0:25:50 9 1:17:33 0:06:28
15 1:43:27 Milan Urban 0:11:30 14 1:05:29 16 0:26:28 10 1:16:59 0:06:37
16 1:46:59 Tomáš Vlasák 0:12:56 20 0:58:31 11 0:35:32 20 1:11:27 0:08:53
17 1:50:04 Václav Štrunc 0:11:44 15 1:05:50 17 0:32:30 17 1:17:34 0:08:08
18 1:57:02 Michal Beneš 0:13:21 21 1:10:14 18 0:33:37 19 1:23:35 0:08:22
19 1:57:39 Jan Tolar 0:10:31 6 1:17:34 20 0:29:34 14 1:28:05 0:07:24
20 1:58:40 Petr Chládek 0:12:02 17 1:13:19 19 0:33:19 18 1:25:21 0:08:20
21 2:09:17 Martin Metlický 0:12:56 20 1:17:36 21 0:38:46 21 1:30:32 0:09:41
21 2:09:17 David Pachmann 0:11:05 11 1:19:27 22 0:38:45 21 1:30:32 0:09:41
defekt 0:00:00 Radek Dolenský 0:11:50 16 0:00:00 0 0:00:00 0 0:00:00 0:00:00

Ženy elite
Ženy pořadí celkový čas Jméno plavání 500 m kolo 25 km běh 4,8 km mezičas
(po kole)
běh
(průměr na
jedno kolo)
1 1:36:55 Anička Zajíčková 0:13:07 5 1:04:24 2 0:19:24 1 1:17:31 0:06:28
2 1:38:45 Jana Pachmannová 0:10:31 2 1:04:20 1 0:23:54 4 1:14:51 0:07:58
3 1:39:58 Hana Matějková 0:12:38 4 1:04:54 3 0:22:26 3 1:17:32 0:07:29
4 1:43:05 Karolína Stuchlíková 0:12:10 3 1:11:10 4 0:19:45 2 1:23:20 0:06:35
5 1:57:29 Kateřina Benešová 0:10:20 1 1:23:06 5 0:24:02 5 1:33:27 0:08:01
6 2:20:47 Jana Chládková 0:15:34 6 1:31:41 6 0:33:32 6 1:47:15 0:11:10

Junioři
Junioři pořadí celkový čas Jméno plavání 100 m kolo 3,5 km běh 1,2 km mezičas
(po kole)
věk
1 0:18:17 Láďa Soukup 0:02:29 4 0:09:52 1 0:05:56 1 0:12:21 12
2 0:19:00 Tomáš Turek 0:02:00 2 0:10:53 2 0:06:07 2 0:12:53 12
3 0:19:51 Tomáš Matějka 0:02:219 3 0:10:41 4 0:06:49 3 0:13:02 8
4 0:20:13 Vašek Štrunc 0:01:52 1 0:10:59 3 0:07:22 4 0:12:51 11

Juniorky
Juniorky pořadí celkový čas Jméno plavání 100 m kolo 3,5 km běh 1,2 km mezičas
(po kole)
věk
1 0:24:40 Bára Benešová 0:02:05 1 0:12:40 1 0:09:55 1 0:14:45 13
2 0:25:34 Áža Benešová 0:02:15 2 0:12:50 2 0:10:29 2 0:15:05 10
3 0:28:45 Tereza Soukupová 0:03:20 3 0:13:57 3 0:11:28 3 0:17:17 9

 


 

Kopirajt je majetkem Jističe. Stránky vytvořil a udržuje Jistič...

Úvod Lyže Časovka 10hodinovka Noční rejs Pohár Výpravy Ostatní