Kokos team
Úvod Lyže Časovka 10hodinovka Triatlon Noční rejs Pohár Ostatní

 

Výsledky 15. ročníku
Kubovo memoriálu
Kokosího Nočního rejsu
2021

 


Celý den se ty mraky honily, nakonec bylo zase hezky. Nepršelo. Trochu zima. Ale takhle uklouzaná trať asi ještě nikdy nebyla. Zase se sešlo dost odvážlivců co vyrazilo na Kubův memoriál - Noční rejs. Aby se poprali i letos s s tou hodně uklouzanou cestou. Kořeny kupodivu klouzaly díry taky a vlastně všechno klouzalo. Prostě ideální podmínky na noční ježdění a robití si držky. Což se nakonec nestalo. Hodně kvalitním jezdcům se to nestává. Krátce po půl šesté vyrazili první na proslulou trať Nočního rejsu.
Dušín
PetrJirka
Krátce po 17:30 hodině po prezentaci a rozpravě vyrazil na trať první odvážlivec. Letos to byl poprvé jedoucí Emil a po něm Norbajz. A každých 30 vteřin další. Letos ředitel ani už neupozornil, že ho nikdo nesmí předjet protože stejně nemohl. Všichni by na to stejně kašlali. Prestižní závod je závod. Musel být nadherný pohled na svítící blázny v Račickém lesíku. Moc pěkné bylo vidět svítíci bajkery po celém lese.
Vítězem se stal už potřetí Vyku Pitel. Rekord sice nepadnul ten drží z roku 2014 Petr Stehlík časem 16:11. Přesto jel Vyku Pitel jen o trošku pomaleji než předloni. Vloni se nejelo. Véna Auterský jel zase kolo navíc má to tak zavedené. Véna skončil druhý. Traťový rekord sice nepadnul, ale o to tady vůbec nejde. Digitákní časomíru letos obstarala taky už stálice Hanka Matějků a kontrolu přijel uželat Kamil. Holky se letos nekonaly. Byla středa tak nevímjestli to bylo dobře. Asi jo. Zase se nikomu nic nestalo ani dokonce ředitelovi. Protože místo něj jel Emil. Na záchrance se mohli věnovat úplně jiným případům. Chtěl bych tímto poděkovat úplně všem za účast na 15. ročníku. Čipové elektromíře. Všem co odznačovali trať. Všem slibuji že příští rok pojedu. Pro změnu bude pršet. Což se nikdy nestalo. Myslím si, že se to moc povedlo. A i hospoda taková druhá půlka závodu se nadmíru povedla. Fakt díky všem.
Výsledky
Letošní další vele úspěšnou sezónu jsme úspěšně ukončili klasicky v hospodě Na potravinách. A letos dokonce s Bambálem. Na zelené nakonec došlo.
Umění 1 Umění 2
Díky Martinovi za krásný video. Jo je z letošniho ročníku.
Ztráty a nálezy. Letos kupodivu žádné.


Výsledková listina
Pořadí
Jméno
Čas
1.
Vykupitel (Lukáš Pitel)
17:52
2.
Véna A(Vašek Auterský)
18:34
3.
Viky (Viktor Hošek)
19:23
4.
Dejv (David Havel)
21:01
5.
Mavit (Martin Vít)
21:18
6.
Norbajz (Norbi Szabó)
23:28
7.
Jelen (Petr Jelínek)
23:50
8.
Škuby (Tomáš Škubal)
22:30
9.
Slowly (Tomáš Záraz)
24:23
10.
Tlumič (Tomáš Tůma)
24:28
11.
Honza (Honza Kýček)
26:23
12.
Úžasňák (Přemek Kosina)
26:36
13.
On Já Bohouš (Dušan Homola)
29:54
14.
Emil (fakt nevím)
34:14


Noční rejs Noční rejs Noční rejs
Noční rejs   Noční rejs
Noční rejs Noční rejs Noční rejs
Noční rejs Noční rejs Noční rejs
Noční rejs Noční rejs Noční rejs
Noční rejs Noční rejs Noční rejs
Noční rejs Noční rejs Noční rejs
Noční rejs Noční rejs Noční rejs
  Noční rejs  

 

 

Kopirajt je majetkem Jističe. Stránky vytvořil a udržuje Jistič..

Úvod Lyže Časovka 10hodinovka Triatlon Pohár Výpravy Ostatní Noční rejs