Kokos team
Úvod Lzže Časovka 10hodinovka Triatlon Noční rejs Pohár Ostatní

baner

A další šwih je. 29.června Je to středa a je to ještě červen.
Pojede se asi někam na jih nebo jihozápad nebo jihovýchod nebo západ nebo východ.
Pojedeme na východ do Broum k Matuškům na limonádu.
Pojede se už tradičně od
CéBéčka Je to sudý týden.
Šwih bude zadarmo a vyjímečně brzo. Sebou peníze na vlak ze Zdic do Plzně
Odkaz na mapu na Mapy.cz je tady
a tad je GPS

Pojede se už v
16:00 hod. Takže tradičně tam.


Od kud
Z náměstí od Bartoloměje od "Vošahla" a nebo od CéBéčka ze Slovan.
Kdy
Každou středu za každého počasí. Čas vlastně záleží na domluvě. Určitěale bude na webu.
Trasy
O trase se rozhoduje až při srazu u Vošahla nebo CéBéčka. Každý má možnost navrhnout kam se pojede. A zatím jsme se vždy dohodli.
Mapy Trasy v mapě jsou uloženy na portále mapy.cz. Po odklepnutí fotomapy se dostanete na stránku mapy. Po klepnutí na mapu se dostanete na mapu cykloserver.cz. To vše třeba pro pořádné zvětšení mapy a dalších podrobností na mapě.
Odkazy na minulé ročníky
2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019
2020 2021     ext. 22
             

22.června 2022
středa
Radčice, Malesice, Dolní Vlkýš, Kumberk, Touškov, Dobronice, Zámecký mlýn, Hracholusky, Rájov, Český mlýn, Pňovany nádraží, Pňovanský most, Pňovany, Jezná, Nová Jezná, Plešnice, Bděněvěs, Touškov, Malesice, Křimice, Potraviny.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Teplo. Ne horko bylo.
Trasa 59,53 km Památeční. Sedm roků po velkém dobrodružství. Sice trochu podmněněná trasa. Takže. Vymotání se z města. Podél Mže do Radčic. Po cyklostezce do Malesic. Po silnici do Vlkýše. Dolů do Kumberku. Přes kopec do Touškova. Podél Mže přes džungli k hrázi přehrady. První limonáda a koupání. Pokračování přes Rájov na to místo které se už blbě hledá. Dál na pňovanské nádraží na Pňovanský most. Zpátky přes nádraží a vlastně už pořád kvůli rychlosti po silnici. Přes Jeznou, Plešnice, Touškov, Malesice a Křimice Na Potraviny.
řes džungli 6

Martin, David, Škuby, Tlumič, Tonda ze Zruče.15.června 2022
středa
Černice, Valík, Štěnovice, Čižice, Netunice, Libákovice, Kožich, Únětice, Střížovice, Chouzovi, Želčany, Olešná, Nezvěstice, Štáhlavy, Strarý Plzenec, Koterov, Božkov.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Teplo. Prostě ideální počasí.
Trasa 65,65 km Jel Tom tak to bylo konečně na Kožich.
Účast 9

Martin, David, Tonda ze Zruče, Pavel Kozel, Škuby, Karbon, Karbon jun., Tom.8.června 2022
středa
Bolevák, Bílá Hora, Druztová, Drahotínský rybník, Česká Bříza, Českobřízký mlýn, Průhon, Kamenice, Horní Bříza, Záluží chaty, Třemošná, Zruč, Bolevák.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Teplo. prostě ideální počasí.
Trasa 44,21 km Cíl byl jasný. Na limonádu do Zruče. Nejeli jsme obviklou trasou do Zruče. Ale. Kolem Boleváku na Bílou Horu. Skoro po turistické kolem Berounky do Druztové. Jenomže jsme jeli sice po znažce ale ne po žluté. Z Druztové přes kopec k Drahotínskému rybníku a zase přes kopec do České Břízy. K Českobřízkému mlýnu a zase přes kopec vlasně až do Horní Břízy. Po červených šipkách na Chaty Záluží. Podél kolejí do Třemošné. Lesem do Zruče. Do Zruče na hody. Tondy připravil neskutečné hody. No když se kolauduje gril. Veliký poděkování mu patří.
Účast 10+1

Martin, David, Tonda ze Zruče, Tlumič, ڞasňák, Pavel Kozel, Šéďa, Škuby, Bambus. +Honza,1.června 2022
středa
Hradiště, Radobyčice, Útušice, Hradčany, Dolní Lukavice, Horní Lukavice, Dnešice, Přestavlky, Křížový Vrch, Losina, Vstiš, Dobřany, Nová Ves, Valcha.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Konečně léto. Takže teplo.
Trasa 71,92 km Dobít se na dobíjecím kamenu na Křížovém Vrchu je občas zapotřebí. Trasoval Honza, takže to to nebylo nekratší cestou a ani nejpomalejší cestou. U Dolní Lukavice mi ujelia tak jsem trochu bloudil. Dopadlo to dobře našli jsme se.
Účast 8

Martin, David, Tonda ze Zruče, Tlumič, Honza, ڞasňák, Bambus.


 

 


25.května 2022
středa
Bukovec, Chrást, Nová Hu, Kokotské rybníky, Osek, Kamýk, Litohlavy, Klabava, Kyšice.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Skoro teplo.
Trasa 46,28 km Letní šwih. Na Kamýku jsme v poslední době a není to tak často, byli. A tak z toho bla naprostá klasika co se cesty týče. Od Vošahla kolem tunelu pod Chlumem do Bukovce. Po za kázané červené pro cyklisty do Chrástu. Z Chrástu ke Kokotským rybníkům. Po modré do Oseku a na Kamýk. Zpátky přes Litohlavy pod Vršíčkem. Po Klabavské přehradě na limonádu u Ejpovického jezera. Do Kyšic na Doubravu.
Účast 8

Martin, David, ڞasňák, Škuby, Tlumič, Bambus, Honza.18.května 2022
středa
Svojšín, Milíkov, Máchovo údolí, Stříbro, Vranov, Butov, Pňovany, Jezná Nová Jezná, Plešnice, Bděněves, Touškov, malesice, Křimice.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Naprosto jasno. Takže teplo.
Trasa 55,54 km První výjezdní šwih. Sraz byl na Palubě Hamburk u vchodu na nádraží. Vlakem do Ošelína. A potom více méně podél Mže až do Plzně. Ze začátku z Ošelína až do Stříbra po červené turistické. Místama fakt dost drný. Hlavně za Svojšínem. To jsem nečekal. Před Stříbrem za Máchovo údolím o skalách jsem věděl. Kousek za Stříbrem vřelé setkání s Teplákem a ve Vranově před limonádou setkání s tátou. No ale to už se dost stmívalo. Z Vranova už po cyklostezce až do Plzně.
Účast 7+2

Martin, David, Tonda ze Zruče, Tlumič, Škuby, Tom, + Teplák+Venda.


 

 


11.května 2022
středa
Bolevecké rybníky, Třemošná, Horní Bříza, Krašovice, Nekmíř, Židovský hbivov Všeruby, Košetice, Čemíny, Kůští, Malesice, Křimice, Potraviny.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Jasno. Teplo úplný. A docela dost.
Trasa 55,56 km Minule jsme limonádu v Krašovicích minuli. Tentokrát ne. Dlouho to bylo jako cesta na měsíc. Nakonec jsme před měsícem uhnuli do Krašovic. Bylo plno. Dost. Ale limonáda byla. Po ní u kruhu z kamenů vytáhnul Martin malou poznámku na papíře. Na kole co jezdí, tak to kolo mělo najeto 100 000 kilometrů. Dokonalé. Neminuli jsme židovský hřbitov ve Všerubech. Za Všerubama ještě kousek do kopce a potom až do Plzně skoro z kopce.
Účast 10+1

Martin, David, Tom, Tonda ze Zruče, Tlumič, Banbus, Škuby, Pavel Kozel, ڞasňák+Honza.4.května 2022
středa
Černice, Šáhlavy, Nezvěstice, Želčany, Střížovice, Háje, Dolní Lukavice, Šlovice, Lhota, Valcha, Plzeň.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Jasno. Skoro. Teplo úplný.
Trasa 63,65 km Již předem měl vymyšlenou trasu Honza. Trochu jsme se ze začátku báli. Opravdu nebylo proč. Bylo to dokonalé. Pravda zase jsem o většině neměl potuchy kde jsme. Prý už jsm tam byli. Jo občas jsem věděl.
Účast 8

Martin, David, Tom, Tonda ze Zruče, Tlumič, Honza, ڞasňák.27.dubna
28.dubna 2022
středa
čtvrtek
Bolevecké rybníky, Orlík, Senec, Zruč, Drahotínský rybník, Dolany, Chrást, Sedlecko, Bušovice, Ostrý kámen.
Ostrý kámen, Klabava, Ejpovice, Kyšice, Doubravka.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Pršelo. Skoro pořád.
Trasa 31,92 km Tak to máme. Naprosto nelogický to je. Ale jednou do roka máme šwih s přespání. Je to jednoduché. Bereme sebou věci na přespání pod širákem. Zatím to vždycky vyšlo. Letos zase. Původně se mělo spát na Kokotským rybníku nakonec to byl Ostrý kámen. Spíš známej jako Čertův kámen. Asi nejsme normální. Jasně. Ale je to vždycky neuvěřitelný zážitek. I když jsme asi tak trochu blázni.
20,49 km
Účast 4

Martin, David, Tom.


 

 


20.dubna 2022
středa
Hradiště, Radobyčice, Útušice, Robčice, Jelení vrch, Vysoká, Kluk, Šlovický vrch, Lhota, Valcha Plzeň.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí Jasno.
Trasa 49,31 km Akorát cíl byl jasný. Valcha. Tak jsme se motali nikdo něvědal kam. Nakonec z toho byla Vysoká a vedlejší i když kousek vedle Šlovický vrch. Přes Dobřany po houpací lávce ke Lhotě a lesem na Valchu na hostinu do hospody.
Účast 8+1

Martin, David, Tom, Tonda ze Zruče, Tlumič, Bambus, Pavel Kozel + ڞasňák.


 

 


13.dubna 2022
středa
Bolevák, Třemošná, Horní Bříza, Modrý kříž, Měsíc, Krašovice, Kokořov, Lece, Záluží, Bolevák.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Jasno.
Trasa 60,64 km Dlouho jsme nebyli na měsíci. Takže tam. Od vošahla kolem stadionu a rybníků do Třenošné. Přes kopec lesem do Horní Břízy. Mezi lomy na vyhlídku na měsíc. vyhlídka už tam není a měsíc se výrazně zvětšil. Z měsíce lesem do Krašovic a přes kopes lesem do Kokořova. Potom pro zrychlení a ůniku před blátem co bylo v lese před Kokořovem po silnici do Ledců a Záluží. Ze Záluží lesem kolem Boleváku na limonádu U Boleváku.
Účast 9

Martin, David, Honza, ڞasňák, Tom, Tonda ze Zruče, Bambus, Škuby.


 

 


6.dubna 2022
středa
Černice, kolem Olympie, Bambousek, Losiná, Štěnovický Borek, Předenice, kolem Vysoké, Robčice, Litice, Plzeň.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí Jasno.
Trasa 41,37 km Že do Litic na pizzu. Trochu to bylo obklikou. Kolem Olympie pod Radyní. Přes Losinou krajem zubů. Do Předenic. Zase jen kolem Vysoké do Robčic a do Litic. Ještě za tmy do Plzně.
Účast 8

Martin, David, Honza, ڞasňák, Tom, Tlumič, Pavel Kozel.


 

 


30.března 2022
středa
Skvrňany, vejprnice, Tlučná, Myslinka, U Čtyř sudů, Buben, Plešnice, Bněněves, Touškov, Malesice, Radčice, Potraviny.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Pršelo. Skoro pořád.
Trasa 41,12 km První šwih po změně času je už tradičně vyhrazen návštěvě Bubnu. Tak i letos. Jan mírně upraveno. Skoro celou dobu pršelo a vůbec nebylo teplo. Cesta tam byla po klasické cestě. Zpátky jsme se vyhnuli cestě z Bubnu do Bněněvsi podél Mže. I z Touškova to bylo po silnici do Malesic. Limonáda tentokrát na Potrvinách. Po hodně dlohé době.
Účast 4

Martin, David, Honza.


 

 


23.března 2022
středa
Černice, Losiná, Chválenice, Nebílovy, Čižice, Štěnovice, Sony, Černice.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí Jasno.
Trasa 42,62 km Původně to mělo být na Kožich. Ale zatím je ještě dost brzo tma a hlavně zase to lepení duše, moje, Kožich nebyl. další cíl byl Bizon. To už jsme dali. Takže. Černice přes dálnici pod radiní do Losiné. Přes Losinou ke Chválenicím. Minuli jsme je lesem do Nebílov. Přes kopec do Čižic k Bizonovi. Domů večer klasikou po silnice přes Štěnovice a Černice.
Účast 6

Martin, David, Šéďa, Tom, Tlumič.


 

 


16.března 2022
středa
Stadion, Křimice, Malesice, Kozolupy, Vochov, Vejprnice, Na Brúdku, Vochov, Malesice, Kyjov, Chotíkov, Sytná, Šídlovák, Bolevák.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Zase jaro.
Trasa 45,92 km Taková motanice na západ od Plzně. Od Vošahla podél mže do Křimic. Pod zámkem k Malesicím. Novou cestou zase podél Mže do Kozolup. Přes pole do Vochova až do Vejprnic. Podél kolejí a Vejprnického potoka skoro až do Skvrňan. Přes kopec a zase polema do Vochova a Malesic. Tady knot do pláště, bohužel mojeho. Přes Kyjov do Chotíkova a pod Sytnou na Bolevák.
Účast 7

Martin, David, Kozel, ڞasňák, Tonda ze Zruče, Tlumič.


 

 


9.března 2022
středa
Výsluní, Vinice, Valcha, Volský vrch, Dobřany, Šlovický vrch, Šlovice, Litce, Výsluní, Plzeň.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí Azuro večer zase s mrazíkem.
Trasa 39,95 km Zase píchácí šwih. S tradičním obsazením. Takže píchal Martin a Honza. Vzbouřili jsme se Honzovu nápadu a jeli jsme a cíl byl Šlovický vrch. takže přes Výsluní k Borské přehradě. Kolem Lhoty přes "letiště" k Radbůze do Dobřan. Nahoru na Šlovický vrch. Že pojedene do Čižic. Jenomže nejdřív píchnul Martin. Nevyndal drátek z pláště takže za chvíli píchnul znova. Jen co to znova zpravil měl prázdno Honza. Z Čižic nic nebylo. Hospoda byla v Liticích.
Účast 7

Martin, David, ڞasňák, Honza, Škuby, Tlumič.


 

 


23.února 2022
středa
Koterov, Božkov, Na Pohodnici, Ejpovice, Ejpovické jezero, Ejpovické tunely, Plechovkárna, Chrást, Bolevák.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Ke konci přituhovalo.
Trasa 42,35 km Tunely byl hlavní cíl. Kousek s nami jel Tlumič. Nakonec uhnul. Takže. Koterov podél řeky do Božkova. Kolem popílkárny skoto k Tescu. Na Pohodnici a přes Ejpovice k jezeru a do Ejpovických tunelů. Kousek zpátky a u Ejpovického kempu jsme se sešli s ڞasňákem. Přes Horomyslice Novou Hu do Chrástu. Z Chrástu po bývalé železniční trati do Plzně.
Účast 4+2

Martin, David, Škuby + Tlumič, ڞasňák.


 

 


16.února 2022
středa
Vinice, Sytná, Krkavec, Záluží, Horní Bříza, Třemošná, Bolevecký rybníky, U Boleváku.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí S únorem to nemělo nic společného.
Trasa 35,32 km Začátek byl dost po Plzni. Na Krkavec pokud se nechce přes radčice jinak ani nejde. Kolem stadionu na Kilometrovku. Přes Vinice ke Globusu a tam už po turistických na Krkavec. Po modré t.c. kopou bláta do Záluží. Přes koleje po červené šipce do Břízy. Zpátky přes Velkou Lužinu do Třemošné. Tam setkání s nějakým bláznem co nás chtél zastavit, marně, neměl šanci. Z Třemošné klasikou podél rybníků k Boleváku.
Účast 5

Martin, David, Tonda ze Zruče, ڞasňák.


 

 


9.února 2022
středa
Koterov, Letkov, Ejpovice, Ejpovické jezero, Kyšice, Hrádek, Bukovec, Bolevák.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Na únor nezvyklé teplo.
Trasa 53,82 km Prázdniny byly. Tak podle toho vypadala účast. Ze dvou míst jsme vybrali Mariinu vyhlídku. Taková Martinova oblast. Takže spoustu zkratek následovalo po dokane čistých lesních silnicích. Tak z toho nakonec byl letos nejdelší letošní šwih a dost blátivý šwih. Ale zase to nemělo chybu.
Účast 3

Martin, Tonda ze Zruče.


 

 

 


2.února 2022
středa
Bolevák, Senečák, Sytná, Chotíkov, Radčice, Borské pole, Valcha, Plzeň.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí Docela bláto.
Trasa 32,23 km Letos první za kačky. A stálo to za to. Ten konec. Vlastně zase celé. Na sever s koncem na jihu. Od Vošahla už za světla ke stadionu a na Bolevák až na Kameňák . Kolem Šídlováku po modré nad Globus k vysílači. Lesem do Chotíkova a nejfotogeničtější cestou do Radčic. Přes Mži na Borské pole. Lesem na Valchu. Tady na nejdobřejší naložený hermelíny a utopence. Tak to na šwihách chodí.
Účast 6

Martin, Pavel Kozel, Tlumič, Tonda ze Zruče, ڞasňák.


 

 26.ledna 2022
středa
Koterov, Plzenec, Šáhlavy, Šáhlavice, Šáhlavy, Plzenec, Koterov.
gps mapy    
 
 
Profil
Počasí Takový leden bez sněhu a mrazu.
Trasa 38,72km Záchraná akce. Martin měl zase problém. Ukroutil šlapku. Tak ze jelo do Šáhlav do profi dílny na výměnu. Povedlo se. Kupodivu. Čas ubýval tak se jelo do jedinné hospody široko daleko. Do Šáhlavic. Po ní rovnou do Plzně. Jednoduché krátké. Studené.
Účast 6

Martin, David, Tlumič, Tonda ze Zruče, ڞasňák.


 

 


19.ledna 2022
středa
Plzeň
gps mapy    
 
Profil  
Počasí Oblačno Sice nad nulou ale zima s větrem.
Trasa 12,43 km

Pro mě to šwih nebyl. Původně jsem na kolo ani neměl. Jenomže. Alespoň protočit nohy. Cíl byl dneska ale jiný. Promítání fotek z loňských šwihů. Předání medailí.

Účast 6+2

Martin, David, Honza, ڞaňák, Tlumič, Pavel Kozel, +Tom.


 

 


12.ledna 2022
středa
Černice, Valík, Štěnovice, Štěnovický Borek, V Babši, CHouzovi, Želčany, Nezvěstice, Šáhlavice, Štáhlavy, Koterov, Plzeň.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Oblačno Sice nula ale pěkně studená.
Trasa 49,97 km

Tentokrát to šlo za Honzou takže zase půlku cesty vůbec nevím. Prostě jih. Od CéBéčka do Černic a přes Valík do Štěnovic. Lesem nad Čižicema do Štěnovického Borku. Přes kopec do Chouzova a Želčan. Z Nezvěstic přes louku na limonádu do Šáhlavic. Alejí z Kozla do Štěnovic. Po silnici do Plzence a podél řeky do Koterova. Přes skoro zamrzlé louže do Božkova.

Účast 5

Martin, David, Honza, Tom.


ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021
ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021
ze šwihu 24.2.2021   ze šwihu 24.2.2021  

 

ze šwihu 24.2.2021

 


5.ledna 2022
středa
Nad ZOO, Zámeček, pod dálnicí u Radčic. Radčice, Chotíkov, pod Krkavcem, Krkavec, Kameňák, Bolevák..
gps mapy    
 
Profil
Počasí Oblačno Ještě nad nulou.
Trasa 32,21 km

Bylo jak bylo po úterním slejváku a již několikdní nad nulou byl mimo asfalt bláto. Takže jsme do něj jeli. Začali jsme co kdysi byla klasika. Nad ZOO původně na to bývalo na Sylván teď se tam staví dálnice tak k Račickému zámečku. Přes silnici na cestu podél Mže do Radčic. Přes kopec do Chotíkova a nahoru pod stromeček na Krkavec. Potom už jen z kopce ke Kameňáku na Bolevák a do takové teď domácí hospody U Boleváku.

Účast 6

ڞasňák, Martin, Tlumič, David, Tonda ze Zruče.


ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021
ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021
ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021

 

ze šwihu 24.2.2021

 


29.prosince 2021
středa
Koterov, Letkov, Ejpovice, Ejpovické jezero, Kyšice, Hrádek, Bukovec, Bolevák.
gps mapy    
 
Profil
Počasí Neskutečné teplo na konec prosince.
Trasa 33,25 km Poslední šwih letos od CéBéčka a vlastně i posledsní letos. V roce 2021. Víc střed už není. Bylo to hodně po asfaltu. Nikomu se do doho bahna co je v lese. Takže. Přes Koterov a podél dálnice do Ejpovic. Dolů k Ejpovické přehradě a nahoru do Kyšic. Přes pole do Hrádku a přes kopec dolů do Bukovce. Konec v dneska už domácí hospodě U Boleváku. A to je konec.
Účast 5

Martin, Pavel Kozel, Tonda ze Zruče, ڞasňák.


ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021
ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021
ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021 ze šwihu 24.2.2021

 

ze šwihu 24.2.2021

 

 

 

Kopirajt je majetkem Jističe. Stránky vytvořil a udržuje Jistič..

Úvod Lyže Časovka 10hodinovka Triatlon Noční rejs Pohár Výpravy Ostatni